Co oferuje nam wyspa Wolin?

Wolin - przybrzeżna wyspa, która przyciąga tłumy. Oddzielona od stałego lądu i wyspy Uznam, stanowi atrakcyjne miejsce, pełne nie tylko pięknych widoków, ale i wyjątkowych atrakcji dla turystów. To tu znajdują się jedne z najpopularniejszych polskich kąpielisk: Międzyzdroje, Międzywodzie. Obecność sporej ilości szlaków turystycznych - pieszych oraz rowerowych - sprawia, że Wolin jest wybierany nie tylko przez turystów, którzy całe dnie spędzają, opalając się na plaży, ale też przez osoby ceniące aktywny wypoczynek. 
 

Chwila relaksu w Międzywodziu

Międzyzdroje willa BalticaMiędzywodzie to mała wieś, w której liczba stałych mieszkańców nie przekracza tysiąca. Kąpielisko odwiedzają osoby, które mają dość miejskiego zgiełku, dość gwaru i zatłoczonych turystycznych alejek. Obszar udostępniony do pływania obejmuje raptem niecały kilometr, a plaża jest strzeżona przez ratowników WOPR, dlatego Międzywodzie to całkowicie bezpieczny wybór, jeżeli zamierzamy spędzić wakacje z dziećmi. Choć wydawałoby się, że ta niewielka miejscowość nie może nam zapewnić wielu atrakcji, jest zupełnie inaczej - podczas letnich miesięcy turyści mogą odwiedzać kino, a dzieci z pewnością ucieszą się z możliwości wypożyczania gokartów. Spędzanie czasu na plaży można przeplatać z relaksem w miasteczku - dzięki obecności wielu automatów do gier, stołów bilardowych czy stołów do cymbergaja. Międzywodzie przypomina ośrodki, które spotkać możemy zazwyczaj nad jeziorami - są to ciche, spokojne miejsca, najlepsze dla rodzin z dziećmi. 

Willa Baltica holJeżeli możliwość spokojnego relaksu chcemy połączyć z atrakcyjnym, pełnym wrażeń spędzaniem wolnego czasu, zamiast sielskiego, cichego Międzywodzia, powinniśmy zdecydować się na wakacje w Międzyzdrojach – mieście, w którym wiele się dzieje. Miasto to doceniły gwiazdy, które w miesiącach letnich licznie odwiedzają Międzyzdroje – celebrytów spotyka się tu codziennie i ich widok w końcu przestaje być zaskoczeniem, a staje się po prostu częścią miejskiego krajobrazu. Z pewnością każdy turysta, który odwiedza Międzyzdroje, pierwsze swoje kroki kieruje ku Promenadzie Gwiazd, aby choć przez moment poczuć się jak na hollywoodzkim Bulwarze czy na Alei Gwiazd w Cansas. Promenadę docenią osoby, dla których polska kultura jest czymś ważnym – odciski dłoni znanych aktorów czy wokalistów to dobry sposób na upamiętnienie ich dokonań na polu kultury i sztuki. Podczas gdy dni każdego turysty rozpoczynają się na plaży, wieczory toczą się już w innych warunkach – liczne plenerowe eventy, zarówno muzyczne, jak i sportowe, zapewniają niesamowite wrażenia każdej przyjezdnej osobie. W spokojniejszy dzień warto wybrać się do Muzeum Figur Woskowych: wykonane fotografie staną się z pewnością niezapomnianą, zabawną pamiątką dla bliskich. Nasz turystyczny szlak nie powinien pominąć Zagrody Pokazowej Żubrów czy Muzeum Przyrodniczego, jak i atrakcyjnych punktów widokowych. Kawcza i Gosań pozwalają na podziwianie pięknych, wyjątkowych krajobrazów, których nie zapomnimy na długo. 
 

Noclegi blisko morza

Willa Baltica wnętrzeAtrakcje, które czekają nas w Międzyzdrojach – naprawdę zachęcają. A co z noclegami? W mieście tym znajdują się aż 64 turystyczne obiekty noclegowe – to ośrodki wczasowe, hotele, zakłady uzdrowiskowe, pensjonaty czy domki turystyczne. Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego wiele osób może zastanawiać się, czym kierować się przy rezerwacji noclegu. Oczywiście najbardziej istotny jest komfort, jaki może nam zapewnić dany ośrodek wczasowy, ale liczy się także jego dobra lokalizacja – najbardziej cenione są obiekty znajdujące się blisko morza. W ten sposób o każdej porze dnia możemy szybko znaleźć się na plaży, bez wysiłku związanego z pokonywaniem kilometrów. Jeśli chodzi o Międzyzdroje willa znajdująca się niecały kilometr od morza cieszy się największą popularnością wśród turystów, właśnie ze względu na swoją lokalizację, choć zadowolenie klientów wiąże się też z wysokim standardem oraz bardzo dobrym poziomem obsługi. Nie da się jednak ukryć, że osoby poszukujące noclegów blisko morza, kierują się przy wyborze najlepszym umiejscowieniem ośrodka wczasowego.

 

Międzyzdroje willa do wynajęcia, pod adresem: https://villa-baltica.pl/